KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı

T.C.

KAHRAMANMARAŞ SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ

ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

KALİTE KOMİSYONU

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı olarak Öğrencilerimize doğru, hızlı ve modern hizmet sunarak kurumsal kalitenin yükselmesine katkıda bulunmak, etik değerlere bağlı kalmak, ilgili birimlerle koordineli çalışarak sorunun değil çözümün parçası olmak politikamızdır. Bu amaç doğrultusunda;

 


  • Öğrencilerimizin bilgiye, hizmete erişimini hızlandırmak, işe uygun nitelik ve sayıda personel ile gelişmiş fiziksel ve teknolojik donanım kullanarak hizmet kalitesini artırmaktır.
  • Öğrencilerimizin gelişimini için diğer birimler tarafından yapılan her türlü çalışmaya destek sunmak.
  • Öğrenci ve Mezunların Üniversiteyle bağlarını geliştirmek veya bu konuyla ilgili çalışma yapan birimlere destek sağlamak.
  • Ulusal ve Uluslar arası Üniversiteleri Öğrenci İşleri Daire Başkanlıkları veya Öğrencilerle ilgili birimleriyle iletişim içerisi olarak Üniversitenin tanınırlığı artırarak iş birliği içerisinde olmak.
  • Dış İlişkiler Şube Müdürlüğümüzün sunduğu hizmetleri dünya standartları seviye taşımak, dünya üzerinde mümkün olduğu kadarıyla erişebilirliğini artırmak amacıyla WEB sitesi üzerinde sunulan hizmetin daha fazla dil seçeneğinin eklenmesinin sağlanması.
  • Çalışan memnuniyetini, iş tatmini arttıran ve çalışanın gelişimini sağlayan bir birim olmak.

SAYILARLA ÜNİVERSİTEMİZ

37744

Öğrenci

98928

Mezun

1272

Akademik Personel

1256

İdari Personel

272

Aktif Program

30

Öğretim Elemanı Başına Öğrenci

157869

Kütüphane Kaynağı